خبر خبر

12 بهمن؛ فرودگاه بين المللي کرمان بازهم گلباران شد.
به مناسبت 12 بهمن، سالروز بازگشت شکوهمند امام خميني (ره) به ميهن عزيز از طريق فرودگاه ، مراسم بزرگداشت باشکوهي در فرودگاه بين المللي آيت الله هاشمي رفسنجاني کرمان برگزار ‎شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرودگاه های استان کرمان ؛ این مراسم با حضور مسئولین فرودگاهی و استانی و جمعی از پرسنل این اداره کل ، امروز سه شنبه 12 بهمن ماه1400 همزمان با ورود تاریخی حضرت امام(ره) با ورود اولین پرواز هواپیما به فرودگاه بین المللی آیت الله هاشمی رفسنجانی کرمان برگزار شد.

ورود امام راحل به ترمینال یک فرودگاه مهرآباد پس از سالها دوری از وطن و رقم خوردن پیروزی انقلاب اسلامی، یکی از افتخارات و خاطرات خوش اهالی صنعت هوانوردی و فرودگاهی کشور است که هر ساله به طور باشکوهی در فرودگاه بین المللی کرمان گرامی داشته میشود.

گفتنی است ؛ امسال نیز این مراسم به شکلی ویژه با رعایت حداکثری پروتکل های بهداشتی برگزار شد و از مسافرین این پرواز با اهداء شاخه گل و پذیرایی استقبال شد و مدیرکل فرودگاه های استان کرمان به اولین مسافر ورودی این پرواز یک فقره بلیط رفت و برگشت مشهد مقدس اهداء کرد.

همچنین به همین مناسبت مسابقه دو استقامتی ویژه قشر کارگری از میدان اصلی فرودگاه تا مزار سردار دلها شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی با حمایت اداره کل تعاون ، کار و رفاه اجتماعی استان و همکاری اداره کل فرودگاههای استان کرمان برگزار گردید.

-------------------------------------
نظرات

اخبار مرتبط اخبار مرتبط