خبر خبر

تاکید وزیر راه و شهرسازی بر بهسازی ورودی فرودگاه سیرجان
 

وزیر راه و شهرسازی در حاشیه سفر به شهرستان سیرجان با اشاره به لزوم ادامه بهسازی در فرودگاه سیرجان بر تکمیل راه دوم بلوار ورودی به فرودگاه تاکید کرد.

به گزارش روابط عمومی فرودگاه های استان کرمان؛ عباس آخوندی در سفر به سیرجان، تکمیل راه دوم بلوار ورودی به فرودگاه را از الزامات حمل و نقل و در راستای تسهیل امور تردد مسافران و مراجعان دانست خواستار فوریت در اجرای آن شد.
وی از مدیرکل راه وشهرسازی استان کرمان خواست به صورت مشارکتی این راه را تمام و زیباسازی را انجام دهند.
آخوندی شهرستان سیرجان را به لحاظ حمل ونقل شکوفا و توسعه یافته خواند و گفت: وجود راه، راه آهن و به ویژه فرودگاه از شاخصه های مهم و مثبت برای شهرستان و زیرساخت اساسی برای توسعه یافتگی بیشتر است که همواره باید حمایت قرار گرفته و تقویت شود.
در ادامه آخوندی از مجموعه پایانه داخلی فرودگاه سیرجان بازدید و رهنمودهای لازم برای اجرای بهسازی را ارائه داد.
گفتنی است؛ فرودگاه سیرجان یکی از فرودگاه های مهم جنوب غربی استان کرمان است که همواره محل حضور و میزبان مسافرانی از شهرستان های استان های همجوار چون فارس و هرمزگان (نیریز و حاجی آباد) وهمچنین شهرستان های شهر بابک و بافت در استان است.
پیش از این شهباز حسن پور نماینده مردم سیرجان و بردسیر در مجلس شورای اسلامی تسریع در تکمیل این راه ورودی به فرودگاه را از مقام عالی وزارت راه وشهرسازی خواستار شده بود.
یادآور می شود؛ فرودگاه سیرجان هر روز غیر از جمعه ها به تهران پرواز دارد.

-------------------------------------
نظرات

اخبار مرتبط اخبار مرتبط

مورد مرتبطی یافت نشد