خبر خبر

موج دوم بهسازی و بازسازی‌ها در فرودگاه سیرجان
 

مدیرکل فرودگاه‌های استان کرمان عمده اقدامات انجام شده در حوزه متبوعش را توسعه‌یی و در راستای بهسازی و بازسازی اماکن فرودگاهی و هوانوردی اعلام کرد.

به‌گزارش روابط‌عمومی فرودگاه‌های استان کرمان؛ محمد نخعی گفت: در مرحله نخست و با توجه به جایگاه ایمنی و‌ آتش‌نشانی و ارتقای خدمات فرودگاهی فرودگاه سیرجان٬ توسعه فضای نگهداری تجهیزات انباری به متراژ 120 مترمربع با ایجاد سقف شیروانی، نصب در، کف‌سازی، بتن‌ریزی و دیوار و نماچینی، اجرای محل هدایت نزولات آسمانی و ... در دستور کار قرار گرفت و در حال حاضر در مرحله اجرا است.

نقاشی 20 دکل روشنایی و تغییر پنجره‌ها به دوجداره در محل ساختمان اداری نیز از دیگر اقداماتی بود که نخعی به آن اشاره کرد.

وی همچنین افزود: اصلاح دیوارچینی و ساماندهی اماکنVOR-RCAG ٬ سانترال تلفن و RECORDER فرودگاه سیرجان نیز در مساحت 300 مترمربع انجام شد.

نخعی اظهار داشت: امور بازسازی اماکن بهداشتی ترمینال‌ها در مساحت یکصد مترمربع و تغییر کف‌پوش ورودی پایانه در متراژ 680 مترمربع در حال اجرا است.

مدیرکل فرودگاه‌های استان کرمان با بیان توجه ویژه به اقامه نماز و امور نمازخانه‌ها در فرودگاه‌ها از بهسازی در این بخش نیز خبر داد.

نخعی اصلاح ساختار ورودی به برج مراقبت را نیز یادآور شد و گفت: در این بخش ضمن طراحی جدید٬ بازسازی کف، حاشیه و نیز ایزولاسیون سقف برج مراقبت نیز انجام می شود.

گفتنی است؛ هزینه کل انجام پروژه‌های مذکور بالغ بر یک میلیارد و 600 میلیون ریال از محل اعتبارات شرکت فرودگاه‌های کشور است. 

-------------------------------------
نظرات

اخبار مرتبط اخبار مرتبط

مورد مرتبطی یافت نشد